بهترین نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

بهترین

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی “های سافت” یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب است که نه تنها برای موبایل فروشی بلکه برای کسب و کارهای مختلف طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار با قابلیت های گوناگون و منحصر به فردی که دارد، می تواند موجب یکپارچگی کسب و کار شده و مدیران فروشگاه و صاحبان مشاغل با استفاده از آن مدیریت منسجمی بر فعالیت های خود خواهند داشت. نرم افزار حسابداری موبایل فروشی و لوازم جانبی موبایل با داشتن فروشگاه اینترنتی اختصاصی، باعث می شود که دیگر نیازی به طراحی سایت فروشگاهی جداگانه نداشته باشید و در وقت و هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کرده و محصولات خود را به راحتی وارد وبسایت کنید و فروش آنلاین خود را نیز داشته باشید. در ادامه با این نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب، جامع و یکپارچه بیشتر آشنا خواهید شد. تا پایان همراه ما باشید.

چرا فروشگاه های تلفن همراه می بایست از نرم افزار حسابداری موبایل فروشی استفاده کنند؟

با خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی “های سافت” شما با طیف گسترده ای از قابلیت ها و امکانات حسابداری، فروشگاهی و مدیریتی روبرو خواهید شد. این نرم افزار حسابداری فروشگاه موبایل، یک صندوق فروشگاهی در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی به کارتخوان متصل می گردد و می توانید از روش های مختلف پرداخت که در آن تعریف شده است، استفاده کنید. سیستم تحت وب های سافت موجب می شود که دسترسی به قابلیت های نرم افزار از هر مکان و در هر زمان امکان پذیر باشد و هیچ نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات خود نداشته باشید. سیستم فروشگاه اینترنتی این نرم افزار امکان فروش و پیگیری سفارشات مشتریان را به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی برایتان فراهم می کند.

با استفاده از حسابداری فروشگاهی “های سافت” می توانید حساب های جداگانه ای برای مشتریان خود تعریف کنید و گزارش خریدها و پرداخت های آن ها را به آسانی مشاهده نمایید. سیستم انبارداری “های سافت” گزارش میزان فروش روزانه را در اختیار شما قرار می دهد و موجودی گوشی های موبایل انبارتان را مشخص می کند.

با نرم افزار حسابداری موبایل فروشی اندروید “های سافت” دیگر نیازی نیست همه جا لپ تاپ همراه خود داشته باشید و با گوشی موبایل می توانید بسیاری از عملیات فروش و حسابداری خود را انجام دهید. بخش امور مشتریان این نرم افزار امکان ثبت مشخصات دقیق مشتریان و تامین کنندگان را برایتان فراهم می کند و بدین ترتیب پیگیری دریافت ها و پرداخت های آن ها و ایجاد باشگاه مشتریان برایتان به سادگی فراهم می شود.

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی
نرم افزار حسابداری فروشگاه موبایل

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی "های سافت" چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که اشاره کردیم این نرم افزار دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند موجب تسهیل بسیاری از فرایندها و فعالیت های مدیریتی، فروش و حسابداری کسب و کارهای مختلف شود. از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محیط کاربر پسند، روان و آسان
  • امکان اعمال تخفیف مبلغی و درصدی بر روی فاکتور
  • پشتیبانی قوی و امنیت بالای اطلاعات
  • امکان تعیین سطوح دسترسی کاربران به بخش های مختلف نرم افزار
  • امکان دریافت سفارش کالا از طریق اپلیکیشن تلفن همراه
  • ارائه گزارش های مختلف حسابداری مانند سود و زیان، مالیات، میزان خرید و فروش و …
  • گزارش بیشترین و کمترین میزان فروش
  • و بسیاری ویژگی های دیگر

لازم به ذکر است که نرم افزار حسابداری موبایل “های سافت” قابلیت استفاده به عنوان نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل را نیز دارد و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، می توانند از مزایای این نرم افزار قدرتمند بهره مند شوند و کنترل کلیه ی امور فروشگاه موبایل خود را در دست بگیرند.