معرفی نرم افزار حسابداری برای مک (MAC)

حسابداری فروشگاهی تحت وب

همانطور که می دانید، نرم افزار حسابداری فروشگاهی مزایای بسیاری نسبت به سیستم های سنتی دارد. از طرفی، اگر در تجارت و فروشگاه خودتان از کامپیوترهای مک (MAC) استفاده می کنید، حتماً متوجه این قضیه هستید که یافتن یک نرم افزار حسابداری برای مک و سازگار با آن چقدر مهم است. امروزه، تعداد بسیار زیادی نرم افزار حسابداری در بازار می باشد، اما مسئله مهم این است که از نسخه های مختلف این نرم‌افزارها، کدام یک مناسب و سازگار با مک است. از این رو، توصیه می کنیم که اگر شما هم به دنبال نرم افزار حسابداری مک اپل هستید، مطالعه این متن را از دست ندهید. چرا که در ادامه، گزینه ای مناسب به عنوان نرم افزار حسابداری سازگار با دستگاه های اپل معرفی خواهیم کرد.

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی مخصوص سیستم عامل های مک

نرم افزار حسابداری فروشگاهی ابری و تحت وب “های سافت” یکی از بهترین گزینه ها در انتخاب نرم افزار حسابداری برای مک می باشد. این نرم افزار حسابداری اپل، قابلیت ها و امکانات قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است. ویژگی هایی مانند تحت وب بودن و وابسته نبودن آن به دستگاه و عدم نیاز آن به تجهیزات قوی موجب شده که با استقبال خوبی از سوی مشتریان روبرو شود.

نرم افزار حسابداری برای مک اپل | Mac OS Apple
نرم افزار حسابداری برای مک اپل | Mac OS Apple

ویژگی ها و قابلیت ها

برخی از کارهایی که می توانید با استفاده از نرم افزار “های سافت” انجام دهید، عبارت است از:

    1. صدور فاکتور و تهیه انواع گزارش های فصلی و مالیاتی.
    2. می توانید فروش های روزهای مختلف را در هر زمان و مکانی ردیابی و ارزیابی کنید.
    3. از آنجا که این نرم افزار حسابداری برای مک، تحت وب و مستقل از دستگاه است، می توانید از طریق دستگاه های مختلف اپل و سایر پلتفرم ها به نرم افزار متصل شوید و حسابرسی امور مالی فروشگاه را کنترل نمایید.
    4. در این نرم افزار حسابداری اپل، بیش از ۸۰۰ هزار نوع کالا تعریف شده است. بنابراین، برای اصناف و مشاغل کوچک، خود اشتغالی و همه ی فروشگاه ها گزینه مناسبی به حساب می آیند.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی مک اپل mac os Apple
نرم افزار حسابداری فروشگاهی مک اپل mac os Apple

نرم افزار فروشگاهی "های سافت" چقدر ایمن و قابل اعتماد است؟

قطعاً، یکی از انتظارات بسیار مهم برای هر نرم افزار، ایجاد امنیت است که بایستی تامین گردد. توجه داشته باشید که مطابق بررسی های انجام شده در سطح جهان، کارکنان هر مجموعه، از اولین عواملی هستند که ممکن است امنیت اطلاعات آن مجموعه را تهدید کنند. از این رو، مدتی است که نهادهای مختلف برای نگهداری اطلاعات خودشان از فناوری فضای ابری استفاده کرده و امکان تعریف سطوح دسترسی را برای کاربران فراهم می کنند. نرم افزار فروشگاهی “های سافت” هر دو مورد ذکر شده را برای حفاظت از دیتای ارزشمند فروشگاه شما فراهم کرده است. پس، اگر از های سافت به عنوان نرم افزار حسابداری برای مک استفاده می کنید، لازم است بدانید که داده های شما در برابر هر نوع آسیب فیزیکی دستگاه و افراد مصون و محفوظ بوده و نرم افزار دارای دقت و امنیت مطلوبی می باشد.

چرا نرم افزار حسابداری فروشگاهی مفید است؟

زمانی که شما از یک نرم افزار حسابداری برای مک اپل استفاده می کنید تا امور مالی مغازه خودتان را مدیریت کنید، به طور قابل توجهی در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. به عنوان مثال، اطلاعات مربوط به فروشنده یا مشتری را یکبار در نرم افزار حسابداری ثبت می کنید ولی چندین مرتبه از آن برای معاملات آینده استفاده میشود. یعنی، شما یکبار اطلاعات صحیح را ثبت می کنید و نرم افزار، انواع پردازش های آینده را به طور خودکار میشناسد و انجام می دهد. نکته دیگر این که نرم افزار “های سافت”، می تواند متناسب با نیاز کاری و شرایط فروشگاه شما، شخصی سازی شود. اکنون که از جایگاه ویژه نرم افزار حسابداری فروشگاهی “های سافت” در پروسه سیستم مالی فروشگاه مطلع شدید، می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه نرم افزار با کارشناسان متعهد و با تجربه مجموعه “های سافت” تماس گرفته و جواب سوال های خود را به طور دقیق بگیرید.